2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Maków Mazowiecki
Dodane 26 kwietnia 2024

Sprzedawca części zamiennych - Maków Mazowiecki

Lokalizacja

Maków Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AGROMASZ Sp. z o.o. z siedzibą w Rzekuniu, poszukuje osoby do pracy na stanowisku Sprzedawcy części zamiennych.

Miejsce pracy – Maków Mazowiecki, ul. Mazowiecka 20

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie z zakresu mechanizacji rolnictwa lub doświadczenie w branży rolnej,

- wysoki poziom komunikatywności,

- dobra organizacja pracy,

- kreatywności ,samodzielności i umiejętności pracy w zespole

- znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,

- prawo jazdy kat. B,

- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

 Opis stanowiska:

- sprzedaż części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych,

- współpraca z dostawcami zewnętrznymi,

- doradztwo techniczne,

- obsługa klientów w oddziale,

- dbanie o ekspozycję towarów,

- przyjmowanie towaru,

- lokalizowanie towaru,

- kontrola stanów magazynowych.

 Oferujemy

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- stabilne zatrudnienie oraz przyjazne środowisko pracy,

- pakiet świadczeń socjalnych,

- wsparcie szkoleniowe,

- motywacyjny system wynagrodzeń,

- wszystkie niezbędne narzędzia pracy (tel., komputer).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Maków Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Maków Mazowiecki
ID: 911265174