2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gądki
Dodane 18 kwietnia 2024

Sprzedawca części zamiennych/Handlowiec - HeviTech

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gądki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HeviTech to firma działająca w branży maszyn budowlanych wykorzystywanych w budownictwie, górnictwie, przemyśle i rolnictwie.

Obecnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

                          SPRZEDAWCA CZĘŚCI ZAMIENNYCH/ HANDLOWIEC

Obowiązki:

  • Zamawianie i sprzedaż części zamiennych

  • Obsługa sklepu internetowego

  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z kontrahentami i klientami

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość maszyn budowlanych będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Komunikatywność i dobra współpraca w grupie

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Doświadczenie w branży mechanizacyjnej

  • Znajomość obsługi katalogów i schematów części zamiennych będzie mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • System premiowy powiązany z Twoimi zadaniami

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Szkolenia rozwijające

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres email W tytule maila proszę podać imię i nazwisko z dopiskiem: ogłoszenie o prace.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do HeviTech Sp.z.o.o. z siedzibą w Gądkach przy ul.Poznańskiej 3, zgadzasz się na przetwarzanie przez HeviTech Sp. z.o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Gądki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gądki
ID: 882316957