2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Radomsko
Dodane 22 maja 2024

Pracownik biurowy / doradca klienta 3,5 - 6,5 tys. netto

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

FIRMA JAPAN TRAK

w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

DORADCA KLIENTA

Siedziba firmy: Brzeźnicka 402A, 97-500 Radomsko

Twój zakres obowiązków

  • Dobór oraz sprzedaż części i akcesoriów do ciągników rolniczych oraz do osprzętu z wykorzystaniem dostępnych katalogów

  • Stacjonarna i internetowa sprzedaż części oraz akcesoriów

  • Aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu

  • Prowadzenie gospodarki magazynowej według odpowiednich procedur

Nasze wymagania

  • Mile widziana podstawowa znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i budowy pojazdów

  • Praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel)

  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie A2

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Operatywność

  • Chęć do pracy

  • Prawo jazdy kategorii B

Co oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników

  • Możliwość przyuczenia

  • Stabilne zatrudnienie, ponieważ szukamy osób, z którymi możemy nawiązać współpracę na dłużej

  • Praktyczne szkolenia

  • Przyjazne warunki pracy

  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 920040030