2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tajęcina
www.traktor.com.pl
Dodane 22 maja 2024

Sprzedawca części motoryzacyjnych - Traktor.com.pl

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tajęcina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

SPRZEDAWCA CZĘŚCI MOTORYZACYJNYCH

Traktor.com.pl - dynamicznie rozwijająca się firma z branży rolniczej, jedna z największych importerów miniciągników japońskich w Polsce wschodniej oraz dealer i serwis marek Kubota, Mitsubishi, Yanmar w związku z dalszym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Podstawowe zadania:

  • doradztwo Klientom przy zakupie części zamiennych,

  • sprzedaż części zamiennych Klientom bezpośrednim,

  • obsługa zamówień i dostaw części zamiennych dla Klientów,

  • przyjęcie i kontrola dostaw części zamiennych,

  • dbałość o porządek oraz prawidłowe lokalizowanie części zamiennych, - prace inwentaryzacyjne.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie min. średnie,

  • znajomość mechaniki samochodowej,

  • doświadczenie w obsłudze Klienta, ,

  • sumienność i rzetelność

  • komunikatywność,

  • umiejętność obsługi komputera,

  • prawo jazdy kat. B

Kandydatom oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • stabilną pracę w prestiżowej firmie,

  • pracę w młodym i ambitnym zespole,

  • motywacyjny system wynagrodzeń.

Oferty zawierające CV prosimy wysyłać na adres e-mail, bądź w siedzibie naszej firmy: 36-002 Tajęcina 2KA k. Jasionki.

Wszelkie pytania pod numerem telefonu: 73*****07, lub e-mail.

Lokalizacja

Tajęcina,

Podkarpackie

Podkarpackie, Tajęcina
ID: 889421969