2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Suchy Las
Dodane 30 kwietnia 2024

Sprzedawca Części - CUPRA/SEAT

Lokalizacja

Suchy Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z rozwojem działalności, Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne POL-CAR Sp. z o.o. w Poznaniu poszukuje pracownika  na  stanowisko:

SPRZEDAWCA CZĘŚCI

Miejsce pracy: Suchy Las, ul. Obornicka 150

Zakres obowiązków:

·         sprzedaż części zamiennych i akcesoriów

·         przyjmowanie i realizacja zamówień

·         obsługa sklepu internetowego

·         zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta

Wymagania i oczekiwania:

·         wiedza z zakresu budowy i części samochodowych

·         mile widziane doświadczenie w sprzedaży części samochodowych

·         determinacja i dążenie do realizacji wytyczonych celów

·         umiejętność pracy w zespole

·         komunikatywność

·         wysoka kultura osobista

Dlaczego warto:

·         jesteśmy Firmą z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku

·         oferujemy pracę w oparciu o umowę o pracę

·         rozwijamy kompetencje poprzez szkolenia

·         pracujemy w miłej i przyjaznej atmosferze

                                       Chętnych prosimy o kierowanie aplikacji na adres:

PM „POL-CAR” Sp. z o.o. Dział Spraw Pracowniczych ul. Gorzysława 9 61-057 Poznań

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne POL-CAR Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne POL-CAR Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 889530979