2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rzgów
Dodane 13 maja 2024

Sprzedawca części

Lokalizacja

Rzgów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agroma S.A. w Poznaniu to od lat znana i rozpoznawalna marka na rynku rolniczym. Tworzymy silną sieć sprzedaży z kompleksowym zaopatrzeniem rolniczym oraz ogrodniczym. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca  części zamiennych do ciągników rolniczych i wózków widłowych

Miejsce pracy:

Oddział w Rzgowie,

ul. Rudzka 35A 95-030 Rzgów  k/Łodzi

Twój zakres obowiązków:

  • Dobór i sprzedaż części zamiennych do ciągników rolniczych i wózków widłowych,

  • Aktywna praca z systemem CRM,

  • Kompletowanie dokumentacji technicznej, wprowadzanie danych dotyczących sprzedanych ciągników do systemów komputerowych,

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej ciągników rolniczych i komunalnych,

  • Sporządzanie wycen dotyczących usług serwisowych,

  • Wsparcie działu handlowego w doposażeniu ciągników przed wydaniem do klienta.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w doborze i sprzedaży części zamiennych do maszyn rolniczych, wózków widłowych lub pojazdów samochodowych,

  • Doświadczenie w obsłudze programu do sprzedaży części będzie dodatkowym atutem,

  • Łatwość w przyswajaniu i przekazywaniu wiedzy technicznej,

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Dobra znajomość obsługi komputera,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Prawo jazdy kat. B, posiadanie kat. C będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - szkolenia, zdobywanie nowych umiejętności i doświadczeń,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania,

  • Pracę w przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole.

  Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikuj.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji prowadzonego przez Agroma S.A. w Poznaniu z siedzibą w Bogucinie (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r."

Informujemy, że Administratorem danych jest Agroma S.A. w Poznaniu z siedzibą w Bogucinie przy ul. Gnieźnieńska 99. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych w zakresie określonych przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Rzgów,

Łódzkie

Łódzkie, Rzgów
ID: 918002695