2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdynia
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Wzgórze Świętego Maksymiliana
Dodane 15 kwietnia 2024

Sprzedawca Cukiernia - CH RIVIERA Gdynia

Lokalizacja

Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Punkt Cukierni Sowa prowadzony pod firmą KAFENA poszukuje dobrze zorganizowanych i uśmiechniętych osób do obsługi klientów sklepu. Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia, a do tego lubisz pracę z ludźmi, dołącz do naszego zespołu w wybranej lokalizacji :

CH RIVIERA - PRACA NA PEŁEN ETAT, praca zmianowa

Zadania na stanowisku sprzedawcy:

-sprzedaż, przygotowywanie napojów i porcjowanie ciast

-pakowanie swoich pyszności i wydawanie zamówień

-zapewnienie sprawnej obsługi,

-udzielanie informacji na temat oferowanych produktów

-dbanie o estetykę ekspozycji w ladach oraz o czystość w cukierni

Poszukujemy osób, które:

-są komunikatywne, miłe i sympatyczne

-posiadają umiejętności sprzedażowe,

-są zaangażowane i dyspozycyjne

-mile widziane jest posiadanie doświadczenia w branży cukierniczej

-dodatkowym atutem są zainteresowania kulinarne

Oczekujemy:

-staranności i dbałości o standardy

-dobrej organizacji pracy

-zaangażowania

-dyspozycyjność i gotowości do pracy I i II zmianowej (również w weekendy)

-orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

-pracę zmianową w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-stabilne zatrudnienie

-atrakcyjne wynagrodzenie

-szkolenia wstępne

-rabaty pracownicze

-możliwość rozwoju zawodowego

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana
ID: 823530330