2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Grzegórzki
Rekruter
Dodane 26 kwietnia 2024

Sprzedawca Cateringu Pobudka

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaSamochód służbowy: Nie

Opis

Cześć!

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą cateringową. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych i wysokiej jakości potraw dla firm i klienta indywidualnego. Wywodzimy się z Polskim centralnej, ale nasze smaki dały się poznać klientom w całej Polsce. Obecnie budujemy struktury m.in. w Krakowie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy energicznych i pełnych entuzjazmu sprzedawców naszego cateringu. Jeśli cenisz sobie przyjazną atmosferę pracy i chcesz być częścią wspierającej się nawzajem ekipy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Wymagania:

  • W naszej firmie liczy się proaktywne podejście i chęć do nauki. Nie musisz mieć doświadczenia, ważne, że jesteś gotowy do pracy i zdobywania nowych umiejętności,

  • Pozytywne nastawienie i komunikatywność: nasi Sprzedawcy są naszą najlepszą wizytówką, o(d)żywiają naszych Klientów posiłkami, ale także dzielą się pozytywną energią Zespołu Pobudki,

  • Umiejętność pracy w zespole: to nie tylko pusty slogan, wszyscy pracownicy Pobudki mają wpływ na rozwój organizacji, chcemy, żebyś współpracował i dzielił się swoimi pomysłami,

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność: liczymy, że będziesz dbał o satysfakcję naszych klientów i dołożysz wszelkich starań, aby dostarczyć im najlepszą jakość obsługi.

Obowiązki:

  • Sprzedaż posiłków z oferty Pobudki,

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientem oraz wysokiej jakości obsługa klienta,

  • Optymalne wykorzystanie potencjału zaplanowanej trasy,

  • Pełnienie roli Ambasadora marki Pobudka.

Wymagania formalne:

  • prawo jazdy kategorii B,

  • własne auto (jeśli cała oferta jest idealnie dopasowana do Ciebie, a nie masz własnego auta, zapytaj Rekrutera o rozwiązanie),

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • Przyjazne i otwarte środowisko pracy: z nami zbudujesz / rozwiniesz swoje umiejętności sprzedażowe w branży cateringowej,

  • Zdobędziesz cenne doświadczenie, które otworzy przed Tobą drzwi do dalszej kariery w sprzedaży,

  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego wyniku sprzedaży, nie ma limitu; średnie zarobki naszych Sprzedawców wynoszą 5 000 – 10 000 PLN brutto,

  • Elastyczność: rozumiemy, że studenci / młodzi ludzie nie chcą spędzać całych dni w pracy, dlatego oferujemy harmonogram czasu pracy do Twoich potrzeb i możliwości

  • Motywację: doceniamy Twój wkład i zaangażowanie, oferujemy wysoki procent prowizji od sprzedaży i bogaty (nieustannie powiększający się) pakiet benefitów: karta Multisport, zniżki na zakupy z naszej oferty, program poleceń.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 911294667