2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubuskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Nowa Sól
Dodane 04 kwietnia 2024

sprzedawca - Bricomarche Nowa Sól

Wynagrodzenie

4 242 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowa Sól

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witaj!

  • Dołącz do naszego zespołu, jako pracownik obsługi klienta na dziale: BUDOWLANYM, MAJSTERKI, OGRÓD w markecie Bricomarche w Nowej Soli , ul. Północna 1.

    Poszukujemy osoby na stanowisko: Sprzedawca która:

    • lubi pracę w handlu i jest otwarta na kontakt z klientem;

    • lubi działać zespołowo;

    • skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony;

    • bierzesz odpowiedzialność za to co robisz;

    • uśmiech to Twój klucz do budowania relacji;

    • jesteś pełny/a energii i lubisz się uczyć

    • odpowiada Ci praca w systemie zmianowym

Twoje zadania

  • Obsługa klientów na sali sprzedaży.

  • Praca z asortymentem :

    -wykładanie towaru

    -znajomość asortymentu i jego przeznaczenia

    -prawidłowa ekspozycja

    -dbałość o porządek

Nasze oczekiwania

  • Pozytywne nastawienie.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Sumienność, rzetelność oraz chęć nauki.

  • Gotowość do pracy na zmiany.

  • Kultura osobista.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Etapy rekrutacji

  • Przesłanie CV

  • Spotkanie rekrutacyjne z wybranymi osobami

  • Decyzja o współpracy

  • Wdrożenie

    NIE BÓJ SIĘ - APLIKUJ !!! WSYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY !!!

    Informujemy że odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.

    Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o przesłanie CV jako załącznik na portalu OLX

    Więcej szczegółów na rozmowie kwalifikacyjnej. Zapraszamy!

Dodatkowo proszę o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych, ponieważ brak takiej zgody uniemożliwi Pana/Pani udział w procesie rekrutacji!

Zgoda powinna brzmieć jak poniżej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych) (Dz.U z 2018,poz 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/96/WE[RODO]

Lokalizacja

Nowa Sól,

Lubuskie

Lubuskie, Nowa Sól
ID: 876941849