2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kwidzyn
Dodane 12 kwietnia 2024

Sprzedawca - BricoMarche

Lokalizacja

Kwidzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Sklep Bricomarche w Kwidzynie zatrudni pracownika na stanowisko: Sprzedawca

Obowiązki pracownika:

- profesjonalna obsługa klientów

- wykładanie towaru na regały sklepowe

- kontrola i sprawdzanie cen towarów

-sprawdzanie dostaw pod względem ilościowym i jakościowym

Wymagania:

- chęć do pracy

- sumienność i odpowiedzialność

- komunikatywność

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na umowę o pracę

- wynagrodzenie stałe + premia + dodatek za staż pracy

- pracę w zgranym zespole

- możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia w handlu, szkolenia produktowe oraz handlowe

- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

- bezpłatną prywatną opiekę medyczną (pakiet medyczny)

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 6 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Chętne osoby prosimy o składanie CV w Informacji sklepu lub przesyłanie za pośrednictwem OLX z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Remila Sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie przy ul. Warszawskiej 76 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych określane jako "RODO").

Lokalizacja

Kwidzyn,

Pomorskie

Pomorskie, Kwidzyn
ID: 204206773