2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Brzezinka
Dodane 13 czerwca 2024

SPRZEDAWCA branża: technika grzewcza i sanitarna Krakfach Brzezinka

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzezinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Zatrudnimy osobę ze znajomością branży, która potrafi efektywnie realizować cele

sprzedażowe i budować pozytywne relacje z klientami.

Miejsce pracy: F.H.U. Krakfach, 32-064 Brzezinka ul. Krakowska 57, Gmina Zabierzów

(powiat krakowski)

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż oraz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych,

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych,

  • Przyjmowanie i ewidencja zamówień klientów,

  • Uzupełnienie towaru na sklepie

  • Dbanie o wizerunek sklepu.

Wymagania:

  • Znajomość branży instalacyjno-sanitarnej,

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Komunikatywność, zaangażowanie, dyspozycyjność,

  • Biegła obsługa komputera,

  • Chęć nauki i nabywania nowych umiejętności.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca dwuzmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 / 9-17

  • Premie od wykonanego planu

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez F.H.U. Krakfach z siedzibą w Brzezince zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Lokalizacja

Brzezinka,

Małopolskie

Małopolskie, Brzezinka
ID: 903063501