2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Stobierna
TANIE BLACHY BLACHTEX
Dodane 28 maja 2024

Sprzedawca BLACHTEX- Stobierna koło Jasionki

Wynagrodzenie

4 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stobierna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

FIRMA BLACHTEX ZATRUDNI SPRZEDAWCĘ ! STANOWISKO: SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: STOBIERNA 836B, 36-002 STOBIERNA

Wybranej osobie chcemy powierzyć następujące zadania:

• Obsługa klienta detalicznego,

• Obsługa systemów kasowo-magazynowych,

• Obsługa systemów magazynowych,

• Współpraca z innymi oddziałami firmy w zakresie realizacji zamówień,

• Przygotowywanie zamówień wywozowych,

• Przygotowywanie zamówień do odbioru osobistego,

•Koordynacja strony internetowej od strony produktu (aktualizacja zdjęć ofertowych)

• Inne zadania powierzone przez Kierownika jednostki;

Wymagania

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

• Wykształcenie minimum średnie,

• Predyspozycje do pracy pod presją czasu,

• Zdolności analityczne i organizacyjne,

• Otwartość i dyspozycyjność,

• Gotowość do intensywnej nauki,

• Wysoka kultura osobista,

• Dyspozycyjność,

• Chęci do dalszego rozwoju w naszej firmie,

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

Gwarantujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Stałą i stabilną pracę na umowę o pracę na pełny etat,

• Zatrudnienie i możliwość rozwoju w firmie, która jest jednym z największych dystrybutorów stali 2-gatunkowej na Podkarpaciu.

• Realny wpływ na wprowadzanie zmian i kształtowanie organizacji,

• Przyjazna atmosfera i warunki pracy,

• Pakiet benefitów pozapłacowych ( pakiety medyczne, multisport, etc.),

• praca od poniedziałku do piątku.

Szczegóły zatrudnienia omawiane są na rozmowie kwalifikacyjnej.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Stobierna,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stobierna
ID: 918197482