2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Praga-Południe
Dodane 29 kwietnia 2024

Sprzedawca/Barista Atrium Promenada Warszawa

Wynagrodzenie

27,70 - 28,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Firma Karmello, producent wysokiej jakości wyrobów czekoladowych poszukuje kandydata na stanowisko stanowisko: SPRZEDAWCA/BARISTA do kawiarni zlokalizowanej w CH Atrium Promenada.

Czekamy właśnie na Ciebie, jeśli:

-łatwo nawiązujesz kontakt z klientem,

-jesteś osobą dyspozycyjną w tym 2-3 weekendy w miesiącu,

-lubisz pracę w zespole,

-posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

-elastyczny czas pracy,

-pracę w młodym, dynamicznym zespole,

-szkolenia,

-możliwość rozwoju zawodowego,

-stawkę od 27,70 zł/h brutto,

Zakres obowiązków:

-przygotowywanie kaw i napojów zimnych,

-sprzedaż produktów z aktualnej oferty firmy,

-dbanie o estetykę miejsca pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji godnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 484496030