2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łódź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bałuty
Dodane 26 kwietnia 2024

Sprzedawca / Asystent sprzedaży - fotowoltaika pompa ciepła

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Firma z długoletnią historią i ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje kandydata do działu sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie sprzedaży produktów firmy,

  • Utrzymywanie kontaktu z klientami,

  • Obsługa procesów zamówień,

  • Tworzenie i wdrażanie działań marketingowych,

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży lub handlu (w dowolnym zakresie),

  • Dobra organizacja pracy,

  • Znajomość obsługi komputera oraz sprzętu biurowego,

  • Mile widziana znajomość sprzedaży internetowej,

  • Preferowane wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe),

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana,

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • Zdolność efektywnej pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Możliwości rozwoju zawodowego,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z prowizją uzależnioną od osiągniętych wyników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wyłącznie poprzez platformę OLX.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 726384019