2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Piaseczno
Dodane 15 kwietnia 2024

Sprzedawca 1/1 w salonie FURLA Designer Outlet Piaseczno

Wynagrodzenie

4 500 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

FURLA - założona w 1927 roku marka w segmencie premium, która oferuje klientom włoskie produkty, zachowując atrakcyjny stosunek jakości do ceny.

FURLA stawia na jakość, radość, kolorową kreatywność oraz współczesny włoski styl życia.

FURLA produkuje torby, torebki, obuwie oraz inne akcesoria skórzane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To prawdziwe "made in Italy" - niezwykłe połączenie projektów, materiałów a także kontroli jakości na każdym etapie procesu produkcji.

Do naszego salonu w Piasecznie poszukujemy zaangażowanej, otwartej osoby na stanowisko Doradcy Klienta w pełnym wymiarze czasu pracy.

Opis stanowiska:

·         zapewnienie kompleksowej profesjonalnej obsługi klienta;

·         doradztwo w zakresie doboru produktów zgodnie z obowiązującymi trendami;

·         dbałość o ekspozycję;

·         analiza sprzedaży, zorientowanie na cel;

·         obsługa programów sprzedażowych i lojalnościowych.

Wymagania:

·         doświadczenie zawodowe na stanowisku sprzedawca/kasjer - mile widziane;

·         otwartość na kontakt z klientem;

·         gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy;

·         umiejętność pracy w zespole;

·         rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne;

·         znajomość języka angielskiego - mile widziana.

Oferujemy:

·         stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

·         system premiowy uzależniony od wyników sprzedażowych;

·         zniżki pracownicze na oferowane produkty;

·         profesjonalne wdrożenie i wsparcie;

·         prywatna opieka medyczna;

·         dofinansowanie do karty sportowej.

Dołącz do nas już dziś!

Prosimy o aplikowanie przez formularz OLX lub osobiście w salonie.

Prosimy o zawarcie klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych:

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 890043729