2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Śródmieście
Dodane 29 kwietnia 2024

Sprzedawaj i zarabiaj - Doradca Klienta

Wynagrodzenie

4 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy cool ekipą i szukamy osób do naszego zespołu Call Center.

Kochasz rozmawiać z ludźmi i masz skilla w przekonywaniu?

Wyślij CV odezwiemy się do Ciebie już JUTRO.

Twoje obowiązki:

  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących

  • Sprzedaż ubezpieczeń na życie i zdrowie

Zapewnimy ci wszystkie niezbędne narzędzia, abyś stał się Mistrzem Sprzedaży.

Praca od poniedziałku do piątku, co oznacza wolne wieczory i weekendy.

Wakacje już blisko, więc warto dorobić sobie coś extra.

Na start dostaniesz stałą postawę oraz mega prowizję i bonusy.

Biuro w centrum Warszawy, więc nie zmarnujesz czasu na trudne dojazdy.

Zdobędziesz u Nas nie tylko cenne doświadczenie, które pomoże Ci w pracy na przyszłość, ale również nowe znajomości.

Dodatkowe benefity:

  • Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowanie do nauki j. angielskiego itp.)

  • Strefa Chillu (bilard, piłkarzyki, konsola, ping pong, hamaki)

  • Możliwość przyprowadzenia do pracy swojego pupila

Jesteś świeżo po szkole, studentem w trybie zaocznym, czy pasjonatem wyzwań i rywalizacji…  Aplikuj do Nas!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912454821