2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Julia
Dodane 25 kwietnia 2024

Sprzątanie zakładu produkcyjnego- Grójec

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

EVER GRUPA stabilna firma, na rynku od 28 lat, zatrudni Panów oraz Panie do sprzątania zakładu produkcyjnego w Grójcu (45 km od Warszawy)

Lokalizacja : ul. Szkolna, Bielsk Duży (koło Grójca)

Zakres obowiązków: sprzątanie hal i pomieszczeń socjalnych

mile widziane- posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych.

Godziny pracy: system 3-zmianowy+ w weekendy po 12 godzin

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-odzież roboczą

-terminowe wynagrodzenie

-możliwość zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy

Zakwaterowanie: 3-osobowe pokoje, 600zł/mies.

Osoby zainteresowane prosimy o CV/kontakt telefoniczny/lub sms-a o treści "Grójec"

tel: 78*******36

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912708774