2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Janki
Dodane 11 kwietnia 2024

Sprzatanie w hotelu w Jankach koło Ikei

Wynagrodzenie

23 - 25 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Janki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Utrzymanie czystości na terenie obiektu/obiektów (biurowych, mieszkalnych, użyteczności publicznej, itp.).
  • Sprzątanie pomieszczeń (biurowych, socjalnych, hotelowych, łazienek, korytarzy, itp.).
  • Obsługa urządzeń do sprzątania (np. maszyny sprzątającej).
  • Mycie okien i inne prace porządkowe.
  • Utrzymanie czystości na zewnątrz (tereny zielone, klatki schodowe, garaże, itp.).
  • Wykonywanie prac związanych z konserwacją i pielęgnacją pojazdów (mycie samochodów, pranie tapicerki, itp.).
  • Dbanie o porządek w miejscach ogólnodostępnych (np. w hotelach, szkołach, parkach wodnych).
  • Przygotowywanie i sprzątanie miejsc pracy (np. w żłobkach, przychodniach weterynaryjnych).
  • Wydawanie posiłków i pomoc w stołówkach (w przypadku pracy w szkołach).
  • Usuwanie graffiti i zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).
  • Książeczka sanepidowska/do celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • Dyspozycyjność (w tym praca w systemie zmianowym, weekendowym, w godzinach określonych przez pracodawcę).
  • Orzeczenie o niepełnosprawności (w przypadku preferencji pracodawcy).
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Umiejętność organizacji czasu pracy.
  • Niekaralność.
  • Prawo jazdy kat. B (dla stanowisk związanych z obsługą pojazdów).
  • Znajomość obsługi maszyn czyszczących (mile widziana).
  • Motywacja do pracy, uczciwość i wysoka kultura osobista.

Lokalizacja

Janki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Janki
ID: 911051769