2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Łodygowice
Dodane 03 kwietnia 2024

Sprzątanie w cukierni

Lokalizacja

Łodygowice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Obowiązki:

  • Utrzymanie czystości na terenie obiektu

  • Sprzątanie pomieszczeń (, socjalnych, pomieszczeń produkcyjnych, łazienek, korytarzy, itp.).

  • Mycie okien i inne prace porządkowe.

  • Wykonywanie prac związanych z pielęgnacją regałów cukierniczych , kosze cukiernicze( mycie)

  • Dbanie o porządek w miejscach ogólnodostępnych

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).

  • Książeczka sanepidowska/do celów sanitarno-epidemiologicznych.

  • Dyspozycyjność (w tym praca w godzinach od 13.00 godz , i weekendowym (sobota)w godzinach do ustalenia

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Umiejętność organizacji czasu pracy.

  • Motywacja do pracy, uczciwość i wysoka kultura osobista.

Lokalizacja

Łodygowice,

Śląskie

Śląskie, Łodygowice
ID: 909312439