2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Młochów
Dodane 14 maja 2024

Sprzątanie terenu zewnętrznego wokół obiektu usługowego w Młochowie

Wynagrodzenie

4 653 - 5 096 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Młochów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Oferujemy pracę w ekipie sprzątającej obiekt usługowy.

Miejsce pracy: Młochów

Oferujemy:

  • praca od pon. do piątku w godz. 6 - 14 lub 7 - 15, w pełnym wymiarze czasu, na umowę zlecenie, z wynagrodzeniem 27,70 zł brutto/godz tj ok 4653zł brutto w zależności od ilości przepracowanych godzin w miesiącu,

  • możliwość podpisania umowy o pracę po okresie próbnym,

  • profesjonalne narzędzia pracy:

  • świetną atmosferę w pracy

    Zakres obowiązków:

  • zamiatanie i opróżnianie koszy,

  • grabienie i koszenie trawy,

    Oczekujemy:

  • sprawności fizycznej i dyscypliny pracy,

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze kosiarek,

Etapy procesu rekrutacji:

  • krótka rozmowa telefoniczna z Rekruterem

  • spotkanie z kierownikiem obiektu - na miejscu

Dodatkowe informacje pod telefonem.

Zainteresowanych prosimy o aplikację do ogłoszenia bądź telefon.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych publicznych). Dz. Urz., UE L Nr 119, s. 1 w celach realizacji zadań związanych z zatrudnieniem. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w/w celach jest Pakar Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 21A 02-676 Warszawa."

Lokalizacja

Młochów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Młochów
ID: 918208247