2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Zachodniopomorskie
  5. Sprzątanie - Szczecin
  6. Sprzątanie - Świerczewo
Justyna
Dodane 26 kwietnia 2024

Sprzątanie Szczecin!

Lokalizacja

Szczecin, Świerczewo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

EVER GRUPA jest prężnie rozwijającą się firmą z branży usług dla biznesu. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań dla firm oraz dla sektora usług publicznych w zakresie utrzymywania czystości a także m.in. catering, pralnictwo, obsługa, nadzór i konserwacja budynków oraz szeroko pojęta ochrona mienia i osób.

Poszukujemy do naszego zespołu: Pracowników serwisu sprzątającego:

Lokalizacje:

CH Turzyn

  • praca dla pań: pon-sob ( dodatkowo praca w niedziele handlowe ) w godzinach 6:00 - 12:00 , 11:00 - 17:00,

DHL Przecław:

  • praca dla pani: 8:00-15:00 (pon-pt) 27,70 - sprzątanie hali,

Brama Portowa

  • praca dla pani, od poniedziałku do piatku, godz. 6:00-12:00 i 12:00-18:00, sprzątanie biur, pasaży, czyszczenie kafli,

Zakres obowiązków:

  • Sprzatanie biur

  • Wynoszenie śmieci

  • Dezynfekcja powierzchni

  • Sprzątanie pasaży

  • Maszynowe czyszczenie powierzchni wspólnych

  • Mycie i dezynfekcja łazienek

Wymagania pracodawcy:

  • Chęć podjęcia współpracy od zaraz!

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • długofalową współpracę,

  • pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Arkuszowa 39, 01-934 Warszawa), w celu prowadzenia procesu rekrutacji oraz w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie, co nie wpłynie na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanych na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.”

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Świerczewo
ID: 907454360