2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Gdynia
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 18 kwietnia 2024

Sprzątanie, serwis sprzątający Gdynia ul. Kadłubowców. Pełny etat

Wynagrodzenie

4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

HS Security Sp z o.o. Sp kom. jest firmą obecną na rynku od 2013 roku. Naszymi głównymi cechami jest solidność oraz profesjonalizm. Stawiamy na jakość wykonywanej usługi, dzięki czemu możemy poszczycić się długą listą referencyjną.

Poszukujemy osoby na stanowisko: pracownik sprzątający

Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń biurowych

Warunki zatrudnienia:

  • praca od poniedziałku do piątku

  • umowa o pracę

  • godziny pracy 7:00-14:00 możliwość pracy również na pół etatu w godzinach popołudniowych 16:00-20:00

Miejsce pracy: Gdynia ul. Kadłubowców

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub aplikowanie przez OLX

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 888154590