2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Mielec
Dodane 08 maja 2024

Sprzątanie pomieszczeń produkcyjnych

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za dbanie o czystość zgodnie z wytycznymi w obszarze wytwarzania suplementów diety oraz produktów leczniczych.

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie działu produkcji w czystości
  • uczestniczenie w procesie mycia pomieszczeń, maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • praca w systemie 3 zmianowym
  • dbałość o powierzone mienie
  • skrupulatność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • przestrzeganie obowiązujących procedur, norm i instrukcji

Wymagania wobec kandydatów:

  • zaangażowanie i uważność podczas wykonywania powierzonych zadań
  • umiejętność myślenia przyczynowo - skutkowego
  • umiejętność współpracy z innymi

Oferujemy:

•  dobre i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowa o pracę

   w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

•  możliwość rozwoju , szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

•  dofinansowanie do zajęć sportowych (karta multisport)

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 751473156