2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Tychy
Vanesa
Dodane 27 kwietnia 2024

Sprzątanie od zaraz, dla Pań i Panów

Wynagrodzenie

27,70 - 27,72 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukuje pracownika do serwisu sprzątającego na zakładzie produkcyjnym.

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem czystości na terenie zakładu produkcyjnego.

  • Dbanie o porządek w wyznaczonych obszarach.

  • Sumienne i dokładne wykonywanie powierzonych zadań.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku sprzątającego, choć nie jest to konieczne.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w realizacji obowiązków.

  • Zachęcamy osoby posiadające orzeczenie do aplikowania.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.

  • Stawkę godzinową wynoszącą 27,70 zł brutto.

  • Możliwość pracy w dynamicznym środowisku produkcyjnym.

  • Stabilne warunki zatrudnienia i terminowe wynagradzanie.

Miejsce pracy: Tychy, ul. Towarowa 6.

Proszę o kontakt pod numerem podanym w ogłoszeniu

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 909997960