2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Podkarpackie
  5. Sprzątanie - Rudna Mała
Dodane 22 maja 2024

Sprzątanie biura codziennie utrzymanie czystości budynku biurowego

Lokalizacja

Rudna Mała

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Sprzątanie obiektu - utrzymanie czystości - dbanie o porządek i czystość w budynku biurowym na ul. Warszawskiej .

Poszukujemy Pani do stałej współpracy przy sprzątaniu obiektu - nowe powierzchnie biurowe.

5 razy w tygodniu (od poniedziałku do piątku) w godzinach 12:00- 18:00 (6h pracy) lub 13:00 - 19:00 - 3/4 etatu na umowę o pracę lub umowa zlecenie

Praca od zaraz

Obowiązki:

- sprzątanie i utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych

- Odkurzanie, mycie podłóg, wycieranie kurzy, mycie przeszkleń

- Sprzątanie i dezynfekcja pomieszczeń sanitarnych, szatni i toalet

- Opróżnianie koszy na śmieci

-Odkurzanie i mycie podłóg

-Dbanie o ogólny stan pomieszczeń

-Plewienie ozdobnych rabatek

Wymagania:

- Doświadczenie w sprzątaniu będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne

- Dokładność, rzetelność wykonywanej pracy

- Motywacja do utrzymywania czystości i porządku

- Umiejętność organizacji pracy oraz dokładność w wykonywaniu pracy

Zależy nam na współpracy z osobą, która będzie wykonywała pracę dokładnie i dbała o obiekt tak, aby jakość czystości była na wysokim poziomie.

Oferujemy:

- długą współpracę

-umowę o pracę na 3/4 etatu lub umowę zlecenie przy lepszych warunkach finansowych

- przyjazne i profesjonalne środowisko pracy

- prace bez stresu

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, lubiącą pracę sprzątającą i chciałabyś podjąć współpracę zapraszamy do przesłania swojego CV - zgłoszenia bez CV nie będą rozpatrywane - to bardzo ważne.

Z góry dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Prosimy o zgłaszanie się jedynie osób zainteresowanych dłuższa współpraca oraz dyspozycyjnych w podanych godzinach od poniedziałku do piątku.

Rozpatrzymy jedynie wiadomości z przesłanym CV

Lokalizacja

Rudna Mała,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rudna Mała
ID: 920242888