2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Starogard Gdański
Dodane 24 kwietnia 2024

Sprzątanie na produkcji 6-14/14-22 Starogard Gdański

Wynagrodzenie

4 242 - 4 243 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie kompleksowej obsługi obiektów. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2000 pracowników.​ www.pl.issworld.com

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

Utrzymanie czystości w obszarze biurowym,produkcyjnym,socjalnym w tym:

• Sprzątanie kuchni i toalet, szatni, części biurowych

• Dezynfekcja wyznaczonych rejonów, np. toalet, śluz ​

• Uzupełnianie pojemników na ręczniki, mydła, środki do dezynfekcji rąk​

• Codzienne opróżnianie koszy

•​ Zgłaszanie przełożonemu usterk oraz nieprawidłowości powstałe przy wykonywaniu pracy

Wymagania:

• Dokładność i sumienność

• Zaangażowanie w wykonywaną pracę

• Dyspozycyjność do pracy w godzinach 6.00-14.00 oraz 14.00-22.00 - praca zmianowa

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, umowę o pracę

• Wynagrodzenie miesięczne

• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

• Przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości

• Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

• Możliwość skorzystania z darmowych konsultacji z różnych dziedzin ( psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze)

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj i prześlij nam swoje aktualne CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

"Administratorem Państwa danych osobowych jest ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000034666, NIP 6761771576. Wszelkie dane administratora danych, informacje dotyczące przysługujących Państwu praw, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane oraz wszelkie inne informacje zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zostały opublikowane na stronie www.pl.issworld.com w zakładce Polityka prywatności. Prosimy o uważne zapoznanie się z Polityką prywatności przed aplikowaniem na powyższe ogłoszenie”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 905876725