2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Praga-Północ
Dodane 30 maja 2024

Sprzątanie i Konserwacja Zieleni - Saska Kępa, Warszawa Praga

Wynagrodzenie

4 700 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnię osoby do pracy na terenie Saskiej Kępy, Pragi Południe oraz Północ w Warszawie. Poszukuję osób na stanowisko:

1. Konserwator/ka terenów zielonych

Zakres obowiązków: Utrzymywanie w czystości terenów zielonych należących do Wspólnot Mieszkaniowych; Prace sezonowe takie jak koszenia, nasadzenia, grabienia czy odśnieżanie w okresie zimowym.

Pensja: 3500 zł netto podstawy. Wzrost pensji przy doświadczeniu zawodowym oraz umiejętnościach technicznych czy wiedzy ogrodniczej.

2. Konserwator/ka powierzchni płaskich

Zakres obowiązków: Dbanie o czystość na klatkach Wspólnot Mieszkaniowych zgodnie z harmonogramem.

Pensja: Zarobki są uzależnione od ilości budynków bądź klatek.

Serdecznie zapraszam do kontaktu zarówno osoby poszukujące stabilnego zatrudnienia na umowę o pracę jak i osoby szukające dodatkowego źródła dochodów na umowę zlecenie.

Praca w godzinach: 6-14

Jeżeli jesteś osobą skrupulatną, terminową i dokładną, oraz dbasz o szczegóły, prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie!

W celu uzyskania dodatkowych informacji zadzwoń.

Telefon kontaktowy: 60*******25

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 885243290