2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Lubuskie
  5. Sprzątanie - Zielona Góra
Justyna
Dodane Dzisiaj o 09:32

Sprzątanie Galerii - Zielona Góra!

Lokalizacja

Zielona Góra

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ever Grupa, stabilna firma z 28-letnim doświadczeniem na rynku, poszukuje pracowników do pracy w serwisie sprzątającym.

Lokalizacja: CH Zielona, ul. Energetyków 2a, Zielona Góra

Warunki zatrudnienia:

  • Umowa zlecenie

  • Praca od poniedziałku do soboty

  • Praca zmianowa

  • Stawka 27,90brutto/h

Obowiązki:

  • Sprzątanie pasażu centrum handlowego

  • Utrzymacie czystości w częściach wspólnych galerii handlowej

  • Opieka nad terenem zewnętrznym

Oczekujemy:

- Dokładności i dobrej organizacji pracy.

- Samodzielności, uczciwości, sumienności oraz zaangażowania w powierzone obowiązki.

- Doświadczenie mile widziane.

Oferujemy:

- Legalne i stabilne zatrudnienie.

- Terminowe wypłaty wynagrodzeń.

- Szkolenie stanowiskowe oraz odzież roboczą.

- Przyjazne środowisko pracy.

Dodatkowe korzyści:

- Zachęcamy do kontaktu również osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności - zapewniamy warunki pracy chronionej.

- Możliwość wykupienia prywatnej opieki medycznej.

- Możliwość skorzystania z karty multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 69*****03 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub przesłanie CV z klauzulą RODO.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Arkuszowa 39, 01-934 Warszawa), w celu prowadzenia procesu rekrutacji oraz w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie, co nie wpłynie na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanych na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.”

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 912124361