2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Wielkopolskie
  5. Sprzątanie - Poznań
  6. Sprzątanie - Stare Miasto
Dodane 27 maja 2024

Sprzątanie biura w centrum Poznania, ul. Towarowa - 1h dziennie

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Poszukuję osoby do codziennego dbania o małe biuro przy ul. Towarowej w Poznaniu w wymiarze 1 godziny dziennie, 6 razy w tygodniu. Stawka 30 zł brutto za godzinę.

Oferuję:

  • Pracę w małym biurze przy ul. Towarowej (blisko Mostu Dworcowego),

  • Elastyczne godziny pracy - do wyboru rano (do 7:00) lub wieczorem (po 22:00),

  • Wynagrodzenie 30 zł brutto za godzinę,

  • do 6h pracy w ujęciu tygodniowym

  • Umowę zlecenie i możliwość pracy na dłużej po udanym okresie próbnym,

  • Pracę od zaraz

Obowiązki:

  • Codzienne sprzątanie biura / aneksu kuchennego / toalety - od poniedziałku do soboty ( nie trzeba przychodzić koniecznie w weekend, możliwe jest przyjście w piątek wieczorem i następnie w poniedziałek rano, ale przed i po sobocie musi być posprzątane)

Wymagania

  • Sumienność i zaangażowanie

  • Doświadczenie w sprzątaniu

Mile widziana osoba, która mieszka w pobliżu lub ma sprawny dojazd na ul. Towarową, ze względu na codzienny ale krótki wymiar pracy.

Zainteresowane osoby proszę o wiadomość z opisem doświadczenia lub CV oraz potwierdzenie dostępności.

Proszę nie dzwonić, tylko napisać wiadomość.

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 921219138