2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Wielkopolskie
  5. Sprzątanie - Poznań
  6. Sprzątanie - Antoninek-Zieliniec-Kobylepole
Dodane 06 maja 2024

Sprzątanie biur rano 3 razy w tygodniu – Nowe Miasto

Wynagrodzenie

28,50 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy solidnej, obowiązkowej, dokładnej osoby do sprzątania biur przy ul. Leszka (Okolice Antoninka).

Obowiązki: odkurzanie, mycie podłóg; wycieranie biurek, półek, stołów;  sprzątanie toalet; kuchni, obsługa zmywarki; utrzymanie czystości przed wejściem do firmy.

Praca  4 – 5  godziny dziennie od godz.  8.00 ,  poniedziałek, środa, piątek.

Wynagrodzenie netto (na rękę)  1300 zł / miesięcznie.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole
ID: 915274026