2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Wola
Dodane 12 kwietnia 2024

Sprzątanie biur 8-16, 17-22 Wola

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Hr for Business sp.z o.o poszukuje osób do pracy na stanowisko - Pracownik sprzątający

Miejsce pracy: Warszawa Wola

Zadania/Czynności:

  • sprzątanie powierzchni wewnętrznych (pomieszczenia biurowe, socjalne, toalety, ciągi komunikacyjne)

Wymagania:

  • sprawność fizyczna,

  • niekaralność,

  • dyspozycyjność, sumienność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w godzinach8:00-16:00, 17:00-22:00 od poniedziałku do piątku

  • umowa zlecenie

  • Wynagrodzenie zawsze do 15-tego każdego miesiąca

  • Środki czystości i narzędzia pracy

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel. 57*******39, 51*******47 po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 677076783