2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Gnieżdżewo
Dodane 16 kwietnia 2024

Sprzątanie apartamenty-weekendy od 200-240zł/dzień Gnieżdżewo-Hel

Wynagrodzenie

25 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gnieżdżewo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Praca dodatkowa jako pracownik serwisu (sprzątanie apartamentów o wysokim standardzie) - JASTARNIA, JURATA, WŁADYSŁAWOWO, PUCK, MECHELINKI, HEL - elastycznie w weekendy i w ciągu tygodnia!

Додаткова робота в якості обслуговуючого працівника (прибирання квартир високого стандарту) - JASTARNIA, JURATA, WŁADYSŁAWOWO, PUCK, MECHELINKI, HEL - гнучко у вихідні та протягом тижня!

Poszukujemy osób chętnych do pracy w bardzo dobrej atmosferze, w zespole ludzi ceniących sobie zaangażowanie, dokładność i profesjonalizm. Doświadczenie jest mile widziane, ale nie jest konieczne.

Zadania:

  • sprzątanie apartamentów o wysokim standardzie

  • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • dyspozycyjność w weekendy,

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • prawo jazdy kat. B będzie znaczącym atutem (wynagrodzenie +10%), ale nie jest wymagane

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 200-(240 zł) za każdy dzień pracy do 8 godzin,

    200zł dni powszednie - 240zł (weekendy i święta)

    dla osób posiadających prawo jazdy kat. B, przy dodatkowych zadaniach wynagrodzenie +10%

  • praca zwykle w godzinach od 9:30 do 17:30

  • pracę od zaraz

  • elastyczny grafik pracy względem dni oraz miejscowości - posiadamy dwie główne bazy logistyczne - Jurata oraz Gnieżdżewo, oraz biura obsługi w Mechelinkach, Chłapowie oraz Jastarni

Nie zapewniamy zakwaterowania!

Aby aplikować na stanowisko, prosimy o kontakt z Kierownikiem Serwisu.

Zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Gnieżdżewo,

Pomorskie

Pomorskie, Gnieżdżewo
ID: 904442861