2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Gdynia
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 05 maja 2024

Sprzątanie apartamentów w Gdyni. praca na stałe/ dorywcza/ weekendowa

Wynagrodzenie

45 - 65 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Poszukujemy dyspozycyjnej osoby do sprzątania apartamentów w Gdyni.

Nasza firma zajmuje się krótkoterminowym wynajmem apartamentów. Mieszkania znajdują się w centrum miasta.

Zlecenie/ Samozatrudnienie/ umowę o pracę

Zakres obowiązków:

sprzątanie apartamentów po pobycie gości,

wymiana pościeli i ręczników,

przygotowanie mieszkań dla nowych gości,

Wymagania:

Język polski komunikatywny

Pełna dyspozycyjność 7 dni w tygodniu w ustalonych dniach i godzinach - również sobota i niedziela (pracujemy 5 dni w tygodniu)

Elastyczność (sprzątanie gdy wymeldują się goście) Praca zazwyczaj od 11:00 do 15-16

Punktualność, dokładność, sumienność, uczciwość, dbałość o szczegóły, mile widziane doświadczenie,

Oferujemy:

Umowa zlecenie/ samozatrudnienie/ możliwość późniejszego przejścia na umowę o pracę

Wynagrodzenie przy pracy 5 dni w tygodniu 4-5 godzin dziennie włączając weekend i sumiennych obecnościach od 2500 zł (netto, czyli na rękę) + premie

możliwość zarobienia większych kwot przy zwiększonej ilości godzin lub dni pracy w tygodniu do 3000-3500 netto w niektórych miesiącach.

wynagrodzenie wypłacane do 5 dnia miesiąca raz w miesiącu,

Elastyczne dni pracy

Praca najczęściej godziny 11:00 - 16:00 (zależnie od obłożenia)

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 51*******14

Prosimy o kontakt telefoniczny w dni robocze w godzinach 10-18 lub przesłanie smsa z imieniem i nazwiskiem oraz informacją o chęci podjęcia pracy.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 674006766