2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Mazowieckie
  6. Obsługa hotelowa - Warszawa
  7. Obsługa hotelowa - Śródmieście
Dodane 11 kwietnia 2024

Sprzątanie apartamentów, pokojowa, housekeeping, Прибирання, покоївка

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Poszukujemy Pani Pokojowej / Pana Pokojowego do pracy przy sprzątaniu apartamentów (dyspozycyjność niezbędna również w weekendy, 5 dni pracy 2 dni wolnego).

Praca w godzinach 09:00-17:00 w 4* Aparthotelu zlokalizowanym przy ulicy Bagno 2, Warszawa.

Oferujemy:

· zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

· elastyczny grafik,

· wysokie standardy pracy,

· możliwość rozwoju.

Zakres obowiązków:

· sprzątanie apartamentów,

· dbanie o czystość w hotelu,

· raportowanie niezbędnych spraw,

· przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów hotelu.

Шукаємо Пані покоївку/Пана покойового для роботи на прибиранні апартаментів-квартир (повна зайнятість, вихідні дні також, не як підробіток/додаткова робота)

Працюємо з 09:00 до 17:00 в апарт-готелі 4*, що знаходиться на вулиці Багно 2, Варшава.

Ми пропонуємо:

· працевлаштування за договором злецення,

· гнучкий графік,

· високі стандарти роботи,

· можливість розвиватися.

Обов'язки:

· прибирання квартир-апартаментів,

· утримання готелю в чистоті,

· звітування про необхідні справи,

· дотримання готельних процедур, правил і стандартів.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 903793217