2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Stare Miasto
Dodane 18 kwietnia 2024

Sprzątanie apartamentów, pokojowa

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z otwarciem nowego Oddziału EXCLUSIVE Aparthotel w Krakowie zatrudnimy osoby na stanowisko Pokojowa/ Pokojowy.

Zależy nam na nawiązaniu dłuższej współpracy.

Wymagany język polski

MIEJSCE PRACY:

Kraków, Lubicz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Sprzątanie apartamentów po pobytach Gości Aparthotelu.

WARUNKI:

Praca zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy - elastyczny grafik pracy.

Doświadczenie będzie mile widziane, jednak nie jest niezbędne.

Praca w oparciu o umowę zlecenie.

У зв'язку з відкриттям нового відділення EXCLUSIVE Aparthotel в Кракові ми наймемо людей на посаду прибиральницi. Ми хочемо налагодити довгострокове співробітництво.

Обов'язкова польська мова

РОБОЧЕ МІСЦЕ:

Краків, Любич

ОБОВ'ЯЗКИ:

Прибирання квартир після перебування гостей апарт-готелю.

УМОВИ РОБОТИ:

Робота як у будні, так і у вихідні - гнучкий графік роботи.

Досвід буде оцінений, але не обов’язковий.

Робота на підставі договору (umowa zlecenia).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 763533733