2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Gdańsk
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane Dzisiaj o 12:00

Sprzątanie apartamentów Gdańsk Śródmieście

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy osoby do kompleksowego sprzątania dwóch apartamentów (pow. jednego ok. 57 m2) położonych w centrum Gdańska.

Zakres obowiązków m.in.:

  • wymiana pościeli/ręczników - pościel jest odbierana przez pralnię (osoba sprzątająca jej nie zawozi)

  • odkurzanie, mycie podłóg i powierzchni

  • mycie okien (w zależności od stanu czystości)

  • uzupełnianie podstawowych artykułów higienicznych oraz środków czystości dla gości

  • utrzymywanie prawidłowego stanu magazynowego pościeli i ręczników

  • pełna współpraca z działem rezerwacji

  • raportowanie ewentualnych awarii

Zapewniamy wszystkie środki czystości w miejscu pracy.

Wymagana dyspozycyjność od poniedziałku do piątku. Praca zazwyczaj w godzinach 11:00 -14:00 lub wcześniej, może być konieczna pewna elastyczność, w zależności od dostępności apartamentów.

Czas sprzątania jednego apartamentu max. 3 godziny. Wymagane jest kompleksowe sprzątanie i uzupełnienie niezbędnego asortymentu (pobranego z magazynu w budynku przyległym).

Oferujemy również możliwość dodatkowego zarobku - sprzątanie gabinetów lekarskich, korytarzy, łazienek w przyległym budynku.

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy pracowitości, sumienności i punktualności. Szukamy osoby do stałej współpracy. Nie jest to oferta pracy sezonowej. Zdecydowane osoby zapraszamy do przesłania CV.

Wymagane doświadczenie w sprzątaniu oraz biegła znajomość języka polskiego.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 917346158