2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Gdańsk
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 22 kwietnia 2024

Sprzątanie apartamentów

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Poszukujemy dyspozycyjnej osoby do sprzątania apartamentów w Gdańsku

Nasza firma zajmuje się krótkoterminowym wynajmem apartamentów. Mieszkania znajdują się w centrum miasta.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie apartamentu po każdym wymeldowaniu dla następnych gości

  • Odbiór środków czystości i chemii z lokalnego magazynu, oraz dojazd do apartamentu

  • Kontrola apartamentów po każdym wymeldowaniu i raportowanie szkód w apartamencie

  • Gotowość dojazdu do apartamentów - Wymagane prawo jazdy

  • Pomoc z przygotowywaniem mieszkań i z małymi usterkami lub pracami

Wymagania:

Wymagane prawo jazdy, mile widziany własny samochód

Pełna dyspozycyjność 7 dni w tygodniu w ustalonych dniach i godzinach -

Elastyczność (sprzątanie gdy wymeldują się goście) Praca zazwyczaj od 10:00 do 15-16

Punktualność, dokładność, sumienność, uczciwość, dbałość o szczegóły, mile widziane doświadczenie,

Oferujemy:

Umowa zlecenie/ samozatrudnienie/ możliwość późniejszego przejścia na umowę o pracę

  • Płacimy tygodniowo

  • Elastyczny czas pracy z dopasowaniem do preferencyjnych dni pracy

  • Szybkie zatrudnienie – możesz od razu zacząć pracę

Prosimy o przemyślane aplikowanie, zależy nam na budowaniu długotrwałej relacji. Nie szukamy kandydatów do pracy dorywczej.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz OLX. Prosimy o przesłanie CV lub krótkiego opisu swojej osoby i doświadczenia.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 835854081