2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Podkarpackie
  5. Sprzątanie - Stalowa Wola
Dodane 10 maja 2024

Sprzątająca - Stalowa Wola, pełny etat, umowa o pracę

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Zakład Pracy Chronionej zatrudni Panią na stanowisko:

Salowa – Sprzątająca , Stalowa Wola

Orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane w st. umiarkowanym/znacznym/lekkim.

Zadania:

  • codzienne sprzątanie i mycie pomieszczeń ( korytarze, sale, łazienki)

  • przeprowadzanie dezynfekcji

  • usługi w otoczeniu pacjenta np. wydawanie posiłków

Wymagania:

  • orzeczenie o niepełnosprawności mile widziany stopień: lekki/umiarkowany/znaczny

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych -warunek konieczny

  • dobra sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • umowa o pracę

  • dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego, dofinansowanie do leków i okularów, zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie

  • wdrożenie i przeszkolenie do wykonywanej pracy

  • niezbędne środki ochrony osobistej – pracujesz bezpiecznie

  • wsparcie personelu medycznego

Wyślij cv lub zadzwoń ! :)

Więcej informacji pn-pt w godz. 8-15 pod numerem telefonu: 510 - 015 - 878 lub sms "Salowa" oddzwonię.

Jeśli wysyłasz CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 2 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć." Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (50 – 304, przy ul. A. Słonimskiego 1 ). Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 915243107