2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Gdańsk
  6. Sprzątanie - Wrzeszcz
Dodane 18 kwietnia 2024

Sprzątaczka z orzeczeniem Serwis Gdańsk Letnica Wrzeszcz

Wynagrodzenie

4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

DGP Clean Partner Sp. z o.o. zatrudni kobiety z orzeczeniem o niepełnosprawności do sprzątania elektrociepłowni w Gdańsku Letnicy przy ul. Wiślnej na cały etat.

  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-14.00,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie 4242 zł brutto na m-c.

Główne obowiązki: utrzymanie czystości na obiekcie.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu do poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 tel. 69*******26.

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę, aby DGP Clean Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23, 01-014 Warszawa przetwarzał twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, czy uzyskanych podczas rozmów kwalifikacyjnych – niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy.

Administratorem Twoich danych jest: wwwgrupadgp.pl/klauzula-informacyjny-dgp-cl

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 838336697