2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Gliwice
  6. Sprzątanie - Politechnika
Dodane 24 kwietnia 2024

Sprzątaczka z orzeczeniem - Gliwice ul. Toszecka

Wynagrodzenie

3 181,50 - 3 182,50 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Politechnika

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakład Pracy Chronionej – BHP Protect System Sp. z o.o.

Zatrudni Sprzątaczkę z orzeczeniem o niepełnosprawności !

Miejsce pracy – Gliwice, ul. Toszecka

DOJAZD LINIĄ Autobusową [32, 32N, 71, 126, 197, 693, M105, 678*********** 702]

w pobliżu jest: Park Fryderyka Chopina, Biedronka przy ul. Kolberga, Kebab Syty Byk oraz Gliwickie Centrum Handlowe. Mc Donald i Osiedle Kopernika .

Zadania na stanowisku Pracownika utrzymania czystości:

  • utrzymanie czystości na terenie obiektu,

  • dbałość o porządek w miejscu pracy,

  • praca w oparciu o plan sprzątania.

Warunki pracy i płacy:

  • 3/4 etatu

  • umowa o pracę,

  • godziny pracy: 6.00-12.00

  • wynagrodzenie zasadnicze – 3181.50 zł brutto miesięcznie

Wymagania:

  • sumienność,

  • dyspozycyjność,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • atutem będzie umiejętność obsługi maszyny myjącej (pchanej),

  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Zatrudniając się w naszej firmie zyskują Państwo:

  • umowę o pracę,

  • wsparcie i opiekę Koordynatora,

  • uniform z logo firmy oraz obuwie,

  • środki i sprzęt konieczne do właściwego wykonania usługi,

  • szkolenia w zakresie pełnionych obowiązków,

  • zwrot kosztów za zakup lekarstw,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

    Zapraszam do kontaktu Tel: 73*******79

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Politechnika
ID: 748209207