2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Gdynia
  6. Sprzątanie - Oksywie
Dodane 11 kwietnia 2024

Sprzątaczka/Pracownik fizyczny - Gdynia Oksywie

Wynagrodzenie

4 242 - 4 350 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Oksywie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

ECO-PLAN SA poszukuje kandydatek na stanowisko: Sprzątaczka/Pracownik Gospodarczy. Miejsce pracy – Gdynia Oksywie.

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·      Sprzątanie pomieszczeń biurowych, ciągów komunikacyjnych, sanitariatów na terenie Jednostki Wojskowej w Gdyni.

·      Sprzątanie terenów zewnętrznych, koszenie, grabienie, zimą – odśnieżanie;

OFERUJEMY:

·      stabilne zatrudnienie;

·      uczciwe warunki (nasi pracownicy są zatrudnieni w oparciu o umowę, regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie);

·      stałe wsparcie kierownika;

pracę 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godz. 07:00-15:00, 1 etat.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Kadr, w godz. 8:00-15:00, tel. 59/84 11 44 wew. 2 lub 3.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Oksywie
ID: 910982351