2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Gdańsk
  6. Sprzątanie - Śródmieście
Dodane 04 kwietnia 2024

Sprzątaczka / pokojowa / lider służby pięter w dziale HSKP Hostelu

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Gdański Hostel zatrudni osobę do pomocy w prowadzeniu obiektu noclegowego znajdującego się w centrum miasta gotową do wykonywania prac porządkowych, obsługi Gości i innych bieżących zadań.

Generalnie oczekujemy:

  • dyspozycyjności,

  • miejsca zamieszkania w okolicach centrum Gdańska,

  • doświadczenia w branży hotelowej lub gastronomicznej,

  • wysokiej motywacji i zaangażowania w powierzone obowiązki,

  • wysokiego poziomu estetyki wizualnej,

  • doskonałych zdolności organizacyjnych, w tym planowania pracy własnej,

  • inicjatyw w działaniu, sumienności i uczciwości na co dzień,

  • warunek konieczny: znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • chęć rozwoju w strukturach firmy i gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • prawo jazdy kat. "B",

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub ukraińskiego lub rosyjskiego (znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem),

  • umiejętność obsługi komputera, w tym edytorów tekstu Word i Excel oraz obsługi internetu;

  • doświadczenie w gastronomii.

Opis stanowiska / Obowiązki: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług,

  • obsługę Gościa na każdym etapie jego pobytu w ośrodku,

  • zmiana pościeli, jej pranie i suszenie,

  • czyszczenie i konserwacja powierzchni płaskich wewnątrz budynku,

  • prace porządkowe i ogrodnicze na terenach zewnętrznych,

  • opieka nad zwierzętami w mini ZOO,

  • koordynowanie gospodarki magazynowej, w tym planowanie potrzeb zakupowych i ich realizacja,

  • nadzorowanie i rozliczanie firm zewnętrznych świadczących usługi wspomagające działalność hostelu, w tym prania, sprzątania, ochrony, obsługi technicznej oraz dostaw zamówionego towaru,

Oferujemy:

  • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy)* o pracę,

  • Wynagrodzenie zależne od stopnia dyspozycyjności oraz stażu pracy, a także premie naliczane w oparciu o wskaźniki ekonomiczne hotelu + świąteczne dofinansowania do budżetu domowego dla Twoich dzieci,

  • realizację własnych rozwiązań i dalszego rozwoju zawodowego,

  • możliwość samodzielnego podejmowania decyzji,

  • system efektywnych szkoleń i wsparcia,

  • do dyspozycji samochód służbowy, mobilny komputer z internetem oraz telefon do użytku bez ograniczeń, a także prywatną opiekę medyczną w pakiecie Premium VIP od operatora medycznego.

* Pierwsza Umowa zlecenie na okres próbny 4 miesięcy z zastrzeżeniem możliwości pracy dwuzmianowej w zależności od bieżących potrzeb Pracodawcy,

* Umowa o pracę na czas określony lub nieokreślony w standardowych godzinach pracy 10:00 – 19:00 + dyżury, rozliczana jest w systemie równoważnego czasu pracy dla okresu od czterech miesięcy do roku włącznie z zastrzeżeniem braku akceptacji wniosków urlopowych powyżej tygodnia w miesiącach maj - wrzesień.

Jesteś zainteresowany(a) i myślisz, że się sprawdzisz ?

Prześlij nam szybko swoje CV i przygotuj się na spotkanie z naszym specjalistą. Nie zapomnij pojawić się w uzgodnionym miejscu i czasie.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 662661686