2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Zabrze
Dodane Dzisiaj o 12:04

Pracownik Gospodarczy

Wynagrodzenie

3 150 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

 Firma Prestiż Hoppe-Wartenberg, Pracownika gospodarczego

Miejsce Pracy - Zabrze ul. Goethego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wykonywanie prac porządkowych na zewnątrz obiektu,

  • Zamiatanie terenu zewnętrznego, zmiatanie tarasu,

  • Wypróżnianie popielniczek, mycie-przecieranie ławek,

  • Mycie klatki schodowej,

  • Mycie maszynowe tarasu.

WYMAGANIA

  • Orzeczenie o niepełnosprawności,

  • Chęć do pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym,

  • Praca w godzinach 5-13, 13-22

  • Praca od Poniedziałku do Niedzieli + dwa dni wolnego w tygodniu.

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat,

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego

  • Wsparcie działu kadr i koordynatorów

  • Szkolenie i wprowadzenie do pracy.

Zapraszamy do kontaktu dział rekrutacji

Tel: 73*******66 lub 73*******79

Firma sprzątająca Grupa Hoppe-Wartenberg dba o równość szans na rynku pracy i otwarcie rekrutuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Zapewniamy równoprawność w procesie rekrutacji oraz profesjonalne wsparcie dla pracowników z różnymi potrzebami.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 910282260