2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Bielany
Joanna Piotrowska
Dodane 24 kwietnia 2024

Sprzątaczka biurowa

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma BYŚ zajmuje się gospodarką odpadami. Jest jedną z najprężniej rozwijających się firm w regionie, wyróżniającą się w branży profesjonalizmem i innowacyjnością. Więcej informacji możesz znaleźć na naszej stronie www.bys.pl.

Stanowisko - Sprzątaczka

Opis stanowiska:

·         Utrzymanie w bieżącej czystości biura firmy

·         Codzienne sprzątanie, zamiatanie/odkurzanie, wycieranie na mokro podłóg,

·         Wycieranie kurzu z mebli, sprzętów, biurek

·         Opróżnianie koszy, sprzątanie pomieszczeń higiniczno-sanitarnych, dokładanie materiałów higienicznych,

·         Okresowe mycie drzwi i okien,

·         Sprzątanie sal konferencyjnych

·         Praca w godzinach 14:00-19:00

Wymagania

·         Staranność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

·         Wykształcenie minimum podstawowe

·         Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych

·         Wysoka kultura osobista

·         Posiadanie obywatelstwa polskiego;

·         Dokładność, obowiązkowość

·         Umiejętność dobrej organizacji pracy

·         Obowiązkowość, rzetelność, dbałość o czystość i mienie firmy

Oferujemy:

·         Pracę na terenie dzielnicy Bielany przy ul. Wólczyńskiej 249,

·         Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

·         Dobre warunki pracy,

·         Szkolenie wprowadzające na stanowisko,

·         Parking dla pracowników

·         Miła atmosfera

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 899650225