2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
Mateusz
Dodane 14 czerwca 2024

Sprzątacz przemysłowy

Wynagrodzenie

59 - 66 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Mamy dla Ciebie pracę w Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705).

Sprzątacz przemysłowy odgrywa istotną rolę w utrzymaniu czystości i standardów sanitarnych w zakładzie produkcji żywności. Jest odpowiedzialny za zapewnienie, że wszystkie obszary środowiska produkcyjnego spełniają wymogi względem regulaminu i utrzymują najwyższe standardy higieny w celu zapewnienia bezpieczeństwa i jakości produktów spożywczych.

Jako sprzątacz przemysłowy będziesz pracować z myjką wysokociśnieniową i chemikaliami czyszczącymi przeznaczonymi do czyszczenia maszyn, przestrzeni roboczych, noży, podłóg, ścian, sufitów i wielu innych elementów. Musisz być również przygotowany do pracy w wilgotnym środowisku ze względu na charakter pracy.

Zakres obowiązków:

  • Dokładne czyszczenie sprzętu produkcyjnego, maszyn i powierzchni w celu usunięcia brudu, zanieczyszczeń i resztek żywności

  • Przestrzeganie procedur i protokołów czyszczenia określonych przez firmę, w tym stosowanie odpowiednich środków czyszczących i odkażających

  • Demontowanie i ponowne montowanie sprzętu w razie potrzeby w celu czyszczenia, upewniając się, że wszystkie elementy są odpowiednio zdezynfekowane

  • Czyszczenie i dezynfekcja podłóg, ścian, sufitów i innych elementów konstrukcyjnych w obszarach produkcyjnych w celu zapobiegania zanieczyszczeniom i utrzymania higienicznego środowiska

  • Opróżnianie koszy na śmieci i usuwanie odpadów zgodnie z polityką firmy i wytycznymi regulacyjnymi.

  • Monitorowanie i uzupełnianie środków czystości i sprzętu w celu zapewnienia dostępności do bieżących zadań sprzątania. zadań sprzątania

Oczekiwania Klienta:

  • Jesteś fizycznie zdolny do pracy

  • Gotowość do pracy w nadgodzinach w razie potrzeby

  • Znasz język angielski i/lub holenderski

  • Jesteś graczem zespołowym, ale potrafisz również pracować samodzielnie

  • Chętnie uczysz się nowych rzeczy

  • Jesteś w stanie pracować w chłodnym środowisku, ponieważ w hali produkcyjnej jest 7 stopni

Warunki zatrudnienia:

  • Przyjazne, wielokulturowe środowisko pracy z sercem do produkcji i pasją do jakości

  • Możliwość nauki i rozwoju w pracy

  • Dodatek za pracę w niskich temperaturach w wysokości 0,07 €/godz.

  • Roczny bonus grudniowy w wysokości 3,25% wynagrodzenia brutto (pod warunkiem przepracowania co najmniej 2 miesięcy w Luiten)

  • Premia za polecenie

  • Mieszkanie w bliskiej odległości

  • Rower elektryczny do transportu do pracy

  • Perspektywy bezpośredniego zatrudnienia w Luiten

O naszym Kliencie:

Luiten to holenderska firma specjalizująca się w produkcji najsmaczniejszych produktów mięsnych. Na przykład takich jak: Filet Américain, ossenworst i rosbief. Ich produkty trafiają do supermarketów, hurtowni oraz różnych stołówek i restauracji. Jakość jest najważniejszą wartością Luiten i dlatego wszystkie ich produkty są produktami premium.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 920605049