2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Gdów
Dodane 14 czerwca 2024

Sprzątacz magazynu

Lokalizacja

Gdów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Chomik M.Świeży zatrudni na stanowisko: Sprzątacz magazynu

Obowiązki:

sprzątanie hali, zbieranie kartonów, foli

zamiatanie, mycie maszyną czyszcząca samojezdną z operatorem

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

Prawo jazdy kat. B

Rzetelność i dobra organizacja pracy

Umiejętność pracy w zespole

Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Atrakcyjny system płac w oparciu o wynagrodzenie zasadnicze oraz premię

Pracę w życzliwej atmosferze i zgranym, młodym zespole

Możliwość rozwoju zawodowego

Niezbędne narzędzia do pracy

Bardzo dobre warunki socjalne, (min. rabaty pracownicze na nasz asortyment, karta MultiSport, BiznesLiga)

W celu umożliwienia rekrutacji, w CV prosimy zawrzeć klauzulę następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Gdów,

Małopolskie

Małopolskie, Gdów
ID: 920402267