2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Centrum
Dodane 30 maja 2024

Spółka TRAFO zatrudni: ELEKTRYKA

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

TRAFO Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży elektrycznej, poszukuje pracownika na stanowisko: ELEKTRYK

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych teletechnicznych.

  • Montaż: tras kablowych, opraw oświetleniowych, osprzętu, urządzeń, itd.

  • Podłączenia rozdzielnic i urządzeń.

  • Wykonywanie pomiarów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (minimum średnie).

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane.

  • Świadectwo kwalifikacyjne E do 1 kV.

  • Uczciwość, zaangażowanie, rzetelność, dokładność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Wynagrodzenie 5 000,00 - 8 000,00 zł netto zależne od umiejętności i doświadczenia.

  • Praca na miejscu - Szczecin i okolice.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Udział w ciekawych projektach.

O nas

Wieloletnie doświadczenie poparte wiedzą i kwalifikacjami pozwala na rzetelne i fachowe realizowanie powierzonych nam zadań. Inwestycje w najnowsze technologie, specjalistyczne szkolenia pozwalają na stosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Realizujemy kompleksowo zadania z branży elektrycznej, teletechnicznej, energetycznej i automatyki obiektowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami .

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 781500195