2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Łódzkie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Łódź
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Bałuty
Dodane 10 maja 2024

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Żubardź" zatrudni Główną Księgową

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Żubardź” w Łodzi zatrudni Główną Księgową

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe – finanse/ księgowość/ekonomia

·         Co najmniej 10-letni staż pracy w księgowości

·         Praktyczna wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych

·         Znajomość zasad zarządzania finansami podmiotów gospodarczych

·         Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, sumienność i dokładność

·         Mile widziane:

- Znajomość zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych

- znajomość zasad rachunkowości w spółdzielni mieszkaniowej

Zakres obowiązków:

·         Prowadzenie pełnej księgowości Spółdzielni zgodnie z ustawą o rachunkowości

·         Ustalanie polityki rachunkowości, planu kont oraz procedur księgowo - podatkowych

·         Kierowanie i nadzór pracy działu księgowego w Spółdzielni

·         Terminowe sporządzanie sprawozdań, deklaracji podatkowych oraz analiz

·         Współpraca z zewnętrznymi podmiotami w szczególności z US, ZUS, BANK, GUS

·         Odpowiedzialność za prowadzenie spraw finansowo-księgowych spółdzielni

Oferujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym umiejętnościom i doświadczeniu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 826882116