2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Lubelskie
  6. Kelner, barman, barista - Kazimierz Dolny
Dodane 16 kwietnia 2024

Spichlerz Bliźniaczy w Kazmierzu Dolnym: Recepcjonistka, Kelnerka

Lokalizacja

Kazimierz Dolny

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Spichlerz Bliźniaczy w Kazimierzu Dolnym:

Przyjmiemy osobę pełnoletnią na stanowisko Recepcjonista- Kelner

Obowiązki:

Bezpośrednia obsługa Gości hotelowych: meldowanie i rozliczanie pobytów,

Obsługa kawiarenki: przygotowywanie kawy, herbaty, serwowanie ciast

Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Wymagane

  • podstawowa znajomość pakietu MC Office ( Excel, Word)

  • umiejętność obsługi ekspresu do kawy

  • aktualna książeczka sanepidowska

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych i innych danych zawartych w Twojej aplikacji (CV, list motywacyjny, referencje) na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego na stanowisko, na które aplikujesz, zgodnie z postanowieniami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) oraz ustawy o ochronie danych osobowych z 10 maja 2018 r

Lokalizacja

Kazimierz Dolny,

Lubelskie

Lubelskie, Kazimierz Dolny
ID: 911913633