2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Mikołów
  7. Spedycja - Reta
Dodane 17 kwietnia 2024

Spedytorka w Transporcie Międzynarodowym.

Lokalizacja

Mikołów, Reta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem zatrudni osobę na stanowisko Spedytorka w Transporcie Międzynarodowym.

Zakres obowiązków:

  • Praca na giełdach transportowych,

  • Organizowanie i ustalanie tras dla własnego taboru,

  • Nadzór nad realizacją zleceń transportowych,

  • Kontakt z klientami firmy i pozyskiwanie nowych,

  • Kontrola i kompletowanie dokumentów transportowych.

Wymagania:

  • Mile widziane znajomość i doświadczenie w branży TSL,

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie prowizyjnym,

  • Pracę od poniedziałku do piątku (8:00-16:00),

  • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania nowych pomysłów,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV.

W CV należy koniecznie zamieść klauzulę RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Reta
ID: 905686751